Rulopak Gizli Kapak Ped Atık Çöp Kovası 20 L
Rulopak Gizli Kapak Ped Atık Çöp Kovası 20 L
Rulopak Gizli Kapak Ped Atık Çöp Kovası 20 L

Rulopak Gizli Kapak Ped Atık Çöp Kovası 20 Litre (603500)

Marka : Rulopak
Fiyat : ₺642,42  + KDV
KDV Dahil : ₺770,90

  • Ped vb. atıklar için özel üretilmiştir.
  • Gizli kapağı sayesinde içine atılan atıklar kapak açıldığında görünmez.
 
 

 

Rulopak Gizli Kapak Ped Atık Çöp Kovası 20 Litre

Çöp kovaları günlük hayat içerisinde sürekli kullanılan ürünlerdir. Evde, iş yerinde, ofiste, kalabalık ortamlarda, hastanelerde, avm, havaalanı, cadde, cafe, restaurant, otel, mutfak, banyo, tuvalet gibi gün içerisinde insanların bulunduğu birçok ortamda en önemli hijyen ürünlerindendir.

Odamızda, ofisimizde ve bulunduğumuz ortamlarda çeşitli atıklar ortaya çıkmaktadır. Bu atıklar bulunduğumuz ortamı dağınık ve kirli bir hale getirmektedir. İçinde bulunduğumuz koşullar hijyenin önemini fazlasıyla ortaya çıkarmıştır.

Rulopak ped atık çöp kovası hijyenik kadın pedi, bebek bezi gibi atıkların özel tasarlanan gizli kapağı sayesinde içerisine atıldıktan sonraki ilk kullanımda görünmemesini sağlar.

Rulopak gizli kapak ped atık çöp kovası özel tasarlanan gizli haznesi sayesinde birçok çöp kovasından ayrışır ve inovatif yapısı sayesinde klinik, muayenehane, poliklinik, hastane gibi ortamlarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

Rulopak gizli kapak ped atık çöp kovası, her türlü zeminde sağlam ve dengeli bir şekilde devrilmeden kullanılması için özel olarak tasarlanmıştır. Ürün çeşitli zeminlerde birçok testten geçmiştir. Bu noktada ürün günlük koşullarda alacağı darbelerde devrilmeyi en az seviyeye indirmiştir.

Genel özellikleri;

  • 20 litre hacim
  • Yüksek kalite abs malzemeden üretilmiştir.
  • Şık ve modern tasarım
  • Darbelere karşı dayanıklı
  • 49 X 18 x 41 cm ebatlarında

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR