Rulopak Cosmic M5 Lavanta Koku Kartuşu 100 ml
Rulopak Cosmic M5 Lavanta Koku Kartuşu 100 ml
Rulopak Cosmic M5 Lavanta Koku Kartuşu 100 ml

Rulopak Cosmic M5 Lavanta Koku Kartuşu 100 ml (200519)

Marka : Rulopak
Fiyat : ₺436,58  + KDV
KDV Dahil : ₺523,90

  • Uyumlu Cihazlar: Cosmic M5 ve Cosmo M6 cihazları ile uyumlu
  • Hacim: 100 ml
  • Etki Süresi: 30 gün etkili
  • Sağlığa zararlı madde içermez

Rulopak Cosmic M5 Lavanta Koku Kartuşu 100 ml

Rulopak Koku Kartuşu Lavanta (M5-M6)

Ortamda yatay seyirde homojen dağılan ve havada asılı kalan 0,01 mikrondan küçük nano partiküller halinde yayılır. Bu sayede ortamda her daim eşit ve aynı kokuyu hissedebilirsiniz. Özellikle uzun saatler harcanan çalışma ortamlarında, havasızlık ve yiyecek içecek tüketimi sonucu kötü kokular oluşabilir. Bu kokular, çalışanlar için rahatsız edici ve motivasyon düşürücü olabilir. Bu yüzden ortamlarda istenmeyen kokuların maskelenmesi, iş akışının ve motivasyonun sürdürülmesi önemlidir.

Rulopak Koku Kartuşu, ortamdaki kötü kokuları maskelemekle kalmaz, aynı zamanda ortama hoş bir koku yayar. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen Rulopak koku makinesi kartuşu tamamen doğaldır. Uzun süre kalıcılığını koruma özelliğine sahiptir. Koku makinesi kartuşunun tek bir şişesi kullanıma bağlı olarak 45 güne kadar etkili kullanım sunar.

Koku makinesinin kapatma özelliği sayesinde ortamda bulunmadığınız zamanlarda makineyi kapatarak kokunun kullanım süresini uzatabilirsiniz. Şişenin tamamının uzun ömürlü olmasının yanı sıra spreyleme işlemleri arasında da koku kalıcılığını korumaya devam eder. Böylece manuel spreyleme yapmanıza gerek kalmadan makinenin otomatik spreyleme ayarı ile tüm gün ortamın mükemmel kokmasını sağlayabilirsiniz.

Yerleştirildiği alana ferahlatıcı koku yayan koku kartuşu, aromasıyla herkesin modunu yükseltir. Ferahlatıcı etkisi sayesinde kullanıldığı alanın havasını tazeler. Kötü kokuları yok etme etkisiyle çalışanların modunu yükselten Rulopak Koku Kartuşu, iş yerinizin, spor salonları, ofisler ve benzeri mekanlarda tüm gün boyunca eşsiz kokmasını sağlar.

Koku Notaları;

  • Üst Nota (Top Note) Bergamot
  • Orta Nota (Middle Note) Lavanta, Yasemin
  • Alt Nota (Base Note ) Lavanta

Genel Özellikleri

  • Koku makineleri için esanslar özel olarak formüle edilmiştir.
  • Ar&Ge ekiplerince geliştirilmiş özel çipli sistem ile çalışmaktadır. Bu sayede ürünün içerisindeki koku bitince tekrar dolum yapılamaz ve çalışmaz.
Birlikte Kullanılan Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR