Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı 72 Li Paket
Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı 72 Li Paket
Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı 72 Li Paket

Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı 72'Li Paket (300127)

Marka : Rulopak
Fiyat : ₺388,25  + KDV
KDV Dahil : ₺465,90

 • Paket İçi Rulo Sayısı: 72 Rulo
 • Rulo Uzunluğu: 18m
 • Kat Sayısı: 2
 • Malzeme: 100% Selüloz
 • Gramaj: 17 gsm

Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı 72 Li Paket

Her evin titizlikle ve özenle seçilmesi gereken temel eşyaları vardır. Bu eşyaları seçerken, eğer vücudumuz ile doğrudan temasta bulunacak bir nesne ise çok daha seçici olunması gerekir. Kullanıcı doğal olarak mümkün olan en kaliteli ürünü, en uygun fiyata satın almak ister. Kullanım konusunda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmak istenmediği için araştırarak en doğru ürünün hangi olacağına karar verilir. Ürünün kullanışlı olup olmaması, içeriğinde zararlı maddeler bulundurup bulundurmaması da oldukça önemlidir. Tuvalet kâğıdı günde çokça temasta bulunmamız gereken temel maddeler arasında yer almaktadır.

Hijyenik ve ekenomik mi?

Yapılan araştırmalara göre ortalama bir insan, günde 3 ila 8 defa tuvalet ihtiyacını giderir. Buda demek oluyor ki bizlerin günlük hayatta sıkça kullandığı ve ekstra verim alması gereken ürünlerin ilk sıralarında tuvalet kâğıdı gelmekte.

Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı tuvalet kâğıdı tam olarak 72 rulodan oluşur. Pamuksu yaprakları ile herhangi bir tahrişe sebep olmadan verimli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Tam 2 kattan oluşan özel yapısı sayesinde tek bir yaprak ile ekstra verim alırsınız. Selüloz oranı %100 olan ürün oldukça kalitelidir ve sağlığınız açısından hiçbir risk taşımaz

Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı tuvalet kağıdı sağlığa zararlı hiçbir özelliği bulunmaz. Tuvalet kağıtları tamamen vücudunuzun hassasiyeti baz alınarak üretilir. Kullanım sırasında veya kullanım sonrasına herhangi bir rahatsızlık hissi yaşamazsınız. Ekstra emici yapısı sayesinde tek bir yaprak kullansanız dahi, aşınmadan ve yıpranmadan size yardımcı olur.

Dayanıklı mı?

Rulopak Tuvalet Kağıdı 2 Katlı tuvalet kağıdı özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, oldukça dayanıklı olduğu sonucuna varmamız mümkün.  Üretiminde kullanılan malzemeler ve titizlikle oluşturulan tasarımı sayesinde oldukça verimli bir kullanım sağlar. Tek bir yaprak ile ihtiyacınızı giderebilir, ek bir kâğıda ihtiyaç duymazsınız. Çift kat kâğıt teknolojisi sayesinde kopma yaşanmaz ve ürün su ile temas ettiğinde çabuk deforme olmaz

Tuvalet kağıdı üretilirken dikkat edilmesi gereken şeyler maksimum verim sağlaması ve bireylerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktır. Dolayısıyla tuvalet kağıtlarını üretirken hiçbir malzemeden kaçınmayıp ekstra kaliteli bir ürün ortaya çıkarmak gerekir. Sizleri yarı yolda bırakmadan, ihtiyacınızın giderilmesi için çeşitli analizler yapıldıktan sonra ürünler satışa sunulur. Bu nedenle, kafanızda herhangi bir soru işareti oluşmadan, güvenle ürünleri kullanabilirsiniz.

Ürünün öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Paket içerisinde ürün adedi fazla olduğundan uzun süreli kullanım olanağı sağlar.
 • Çift katlı olması sayesinde kolay dağılmaz ve parçalanmaz. Kullanım esnasında çok fazla yaprak koparmaya gerek kalmaz.
 • Rulo uzunluğu uzun süreli kullanım için ideal seviyededir.
 • %100 selüloz içeriğinden üretildiği için sağlığa zararlı herhangi bir madde, boya içermez.

Rulopak Tuvalet Kağıdı, özenli bir araştırma sürecinin ardından tüketicilerle buluşturuluyor. Her türlü ihtiyaç ve istekler göz önünde bulundurularak üretiliyor. Bir tuvalet kâğıdından beklenilen her şeyi en üstün performansla satışa sunmayı hedefliyor. Gerek kalitesi gerek dayanıklı yapısı gerek ürünün miktarı ile uzun vadede kullanmanızı sağlayarak bütçenizi sarsmıyor. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Rulopak Tuvalet Kağıdı fiyat olarak oldukça uygun ve kullanışlı seçenekler arasında yer alıyor.

Teknik Özellikler;

 • 72 Rulo
 • 18m rulo uzunluğu
 • 2 katlı
 • 100% Selüloz
 • 17 Gsm
Birlikte Kullanılan Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR